Peçeteler ve Havlular

Peçeteler ve havlular, temizlik ve hijyenin sağlanmasında önemli rol oynarlar. Bu ürünler, evlerde, ofislerde, diğer tüm iş yerlerinde hemen her alanda kullanılan tek kullanımlık temizlik ürünleri arasında yer alır. Birbirinden farklı peçete ve havlu türleri her türden temizlik ihtiyacına cevap verir.

Peçete ve Havlu Türleri Nelerdir?

Peçeteler kullanım amacına göre farklı şekillerde üretilir. Masada kullanım için dispenser peçeteler, başta restoran, kafe, lokanta, fabrika, yemekhane gibi toplu yemek servislerinde sıklıkla kullanılan dispenser peçete türüdür. Garson katlama peçeteleri ise yemek servislerinde kullanılan lüx peçetlerdir.

Kutu mendil olarak adlandırılan ve pratik bir kullanım sunan peçete modelleri, çalışma masaları ve mutfak tezgahlarında pratik bir kullanım sunar. Bununlar birlikte kutu mendil türleri çanta içerisinde kolay taşınabildiği için taşınması son derece kolaydır.

Her türlü kurumda ve evde kullanılmak üzere imal edilen ve dispenser aparatları ile kullanılan dispenser Z Havlular, içten çekme havlu aparatı ile birlikte kullanılan içten çekme havlular ve sensörlü makinelerde kullanılan hareketli havlular (fotoselli havlular) da hemen hemen tüm kurumlarda el ve yüz yıkama sonrası tercih edilen kağıt temizlik ürünleridir.

Peçetelerin ve Havluların Kullanım Alanları Nelerdir?

Kağıt peçete ve dispenser peçete türleri evlerde, işyerlerinde, alışveriş merkezlerinde, eğlence merkezlerinde ve toplu yemek sunulan mevlüt, cenaze, nişan ve düğün gibi zamanlarda kullanılır.

Kağıt peçeteler daha çok yeme ve içme faaliyetleri esnasında tercih edildiğinden evlerin mutfaklarında, yemekle ve içecekle ilgili iş yerlerinde sıklıkla tercih edilir.

Dispenser peçete modellerinin masaüstü kullanıma uygun olanları da evlerin mutfakları, kafeler ve lokantaların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır.

Tuvalet ve lavabolarda kullanıma uygun olarak üretilen dispenser Z havlu modelleri, işyeri, alışveriş ve eğlence merkezi gibi yerlerdeki lavabolarda kullanılır.

Peçete Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Peçeteler bez kullanımına göre daha hızlı bir temizlik elde edilmesine olanak sağlar. Peçete ve kağıt havlular tek kullanımlık oldukları ve bez gibi yıkanarak tekrar tekrar kullanılmadıkları için hijyenin sağlanmasında daha etkili ürünlerdir.

Peçete Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Peçete alırken kullanım amacının göz önünde bulundurulması doğru ürünün alınması açısından son derece önemlidir. Gündelik ve hızlı kullanım için paketinden veya kutusundan çabuk çıkarılabilecek ürünler tercih edilebilir.

Yemek yenilen yerlerde kullanılacak peçetelerin emiciliği fazla olan çeşitler arasından seçilmesi son derece önemlidir. Düğün, nişan, davet, özel toplantılar gibi organizasyonlar için standart peçete yerine daha kaliteli, renkli peçete türleri kullanılması prestij açısından önemlidir.

Ayrıca kurumunuzu ön plana çıkarmak için peçetelerinize firmaya özel adres, logo v.b. baskısı yapılabilir. Bunun için firmamızla irtibata geçmeniz yeterlidir.

Peçete ve Havlu Ürünleri Satan Siteler

ambalajtedarikcisi.com peçete ve havlu ürünlerini toptan veya perakende satan yerlerden biridir. Sizler de bu ürünlerin toptan veya perakende alımı ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen teklif almak için tıklayınız

Öne Çıkan Aramalar

servis peçete fiyatları, kağıt havlu fiyatları, tuvalet kağıdı fiyatları, dispenser masa peçetesi fiyatları, ıslak mendil fiyatları, Z havlu fiyatları, servis peçete satan yerler, kağıt havlu satan yerler, tuvalet kağıdı satan yerler, dispenser masa peçetesi satan yerler, ıslak mendil satan yerler, Z havlu satan yerler