Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ürünleri

Temizlik ürünleri ve malzemeleri her türlü kurumun ve bireyin ihtiyaç duyduğu birincil ihtiyaçlardır. Bu ürünler fabrika, atelye, iş yeri, ofis, restoran, okul, toplu konut, ev v.b temizliği yaparken kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler yaşam alanlarımızı daha hijyenik bir ortama dönüştürmesi nedeni ile sık sık kullanılır.

Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Kimyasal temizlik ürünleri yüzey temizleyiciler, el sabunları, bulaşık deterjanları, çamaşır suyu, yağ çözücüler, oda parfümü, kireç çözücü, cam sil, dezenfektan, tuz ruhu gibi ürünlerdir.

Temizlik gereçleri ise mop, fırça, pas pas, çek pas, tel - sünger, mikrofiber temizlik bezi veya cam bezi gibi ürünlerdir.

Kimyasal temizlik ürünleri genellikle sıvı formdadır. Bu ürünler 750 Ml, 1 litre, 5 Litre, 20 L, 30 L gibi plastik (PE) bidonlarda satılır. Ev müşterileri daha çok 750 Ml-5 L arası ölçülerdeki ürünleri tercih ederlerken firmalar 20 L ve üzeri bidonları tercih ederler. Yüksek ağırlıktaki ürünler daha ekonomik ürünlerdir.

Gündelik yaşamda insanların ve diğer canlıların kişisel ve yaşam alanlarının temizliğini korumak amacıyla kullanılan temizlik malzemeleri ve temizlik ürünleri hijyenin korunması açısından hayati öneme sahiptir.

Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ürünleri Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kimyasal temizlik ürünleri satın alırken ilk bakılması gereken kriter TSE onayının olmasıdır. Bununla birlikte MSDS raporlarının da olması önemlidir.

MSDS raporu, Malzeme Güvenlik Bilgi Formudur. Bu belge, kimyasal bir malzemenin içerdiği potansiyel tehlikeleri (sağlık, yangın, reaktivite ve çevresel) belirten ve bu kimyasal ürünlerin güvenli bir şekilde nasıl çalışılacağını gösteren bir belgedir.

Temizlik Malzemeleri Ve Temizlik Ürünleri Satan Siteler

ambalajtedarikcisi.com temizlik malzemeleri Ve temizlik ürünlerini toptan veya perakende satan yerlerden biridir. Sizler de bu ürünlerin toptan veya perakende alımı ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen teklif almak için tıklayınız

Öne Çıkan Aramalar

yüzey temizleyici fiyatları, sıvı el sabunu fiyatları, bulaşık deterjanları fiyatları, çamaşır suyu fiyatları, yağ çözücü fiyatları, oda parfümü fiyatları, cam sil fiyatları, kireç çözücü fiyatları, dezenfektan fiyatları, tuz ruhu fiyatları, mop fiyatları, temizlik bezleri fiyatları, yüzey temizleyici satan yerler, sıvı el sabunu satan yerler, bulaşık deterjanları satan yerler, çamaşır suyu satan yerler, yağ çözücü satan yerler, oda parfümü satan yerler, cam sil satan yerler, kireç çözücü satan yerler, dezenfektan satan yerler, tuz ruhu satan yerler, mop satan yerler, temizlik bezleri fiyatları