Image

Müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı sağlık şartnamelerine, teknik standartlara ve fiyat ve performans oranlarına önem veriyoruz.

ambalajtedarikcisi.com

ambalajtedarikcisi.com olarak bizler siz değerli müşterilerimize ve tüm Türkiye’ye ofis ve kırtasiye malzemeleri; havlu ve peçete grupları; temizlik araç ve gereçleri; kimyasal temizlik ürünleri; hijyen ürünleri; paketleme ve kargolama ürünleri; poşetler; naylon torbalar ve kullan at ürünleri tedariği sağlıyoruz.

Image

Hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimizin ambalaj ve temizlik malzemesi tedarikinde çözüm ortağı bilinciyle hareket ediyoruz. Bunu yaparken müşterilerimizin fiyat/performans beklentilerini karşılamak birincil amacımızdır.

Kendi alanında profesyonel ve sektöründe öncül olan üreticilerimizin ürünlerinden oluşan ürün gamımızın hızlı bir şekilde tedarikini sağlayıp siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Bunu yaparken müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı sağlık şartnamelerine, teknik standartlara ve fiyat/performans oranlarına özellikle dikkat ediyoruz.

ambalajtedarikcisi.com olarak, sunduğumuz geniş ürün seçenekleri ve güçlü tedarik ağımızla, size değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına toptan veya perakende odaklı olarak hep daha iyi hizmet vermenin arayışı içerisindeyiz.

MİSYONUMUZ

Ambalaj, temizlik ve ofis malzemeleri ihtiyaçları konusunda müşterilerimizin güvenilir iş ortağı olarak; ürün ve fiyat konusunda beklentilerine tam olarak karşılık vermek bunu devamlı kılmak.

VİZYONUMUZ

Ülkemizde ve tüm Dünyada ambalaj, temizlik ve ofis malzemeleri tedariğinde müşterilerimiz ve üretici firmaların çalışmayı en çok tercih ettiği firma olmak.

Image